Kredilog.com

Alternatif Bank Kredi Başvurusu 2018

Türkiye’de henüz açılıp çok hızlı bir yükseliş yakalayan özel katılım bankalarından Alternatif Bank yahut bilinen ismiyle A Bank, tarafınıza gerçekten bir alternatif olmak için kurulmuş ve olabildiğince farklı faiz oranları ve vade oranlarıyla teklifler veren bankalardan bir tanesi. Aslında, 91 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veren A Bank’ın en büyük süksesi şüphesiz 2013 yılında satın alımından sonra başladı. Alternatif Bank’ın The Commercial Bank’a satılmasından hemen sonra yükselişe geçmesi elbette pek çok ürünü de beraberinde getirdi. Kredi kartları, kredi ürünleri ve avantajlı pek çok ihtiyaç kredisi; A Bank’ta sizi bekliyor. Bugünkü yazımızda, Alternatif Bank kredi başvurusu sürecine değinecek ve olabildiğince ayrıntılı olarak tarafınıza birkaç popüler Alternatif Bank kredisi sunacağız. Siz de, ilginizi çekiyorsa Alternatif Bank kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Kredi Başvurusu

Alternatif Bank Kredileri

Alternatif Bank’ın kendi içerisinde kategorize edilmiş pek çok kredisi mevcut ancak bunların olabildiğince klasik düzenlendiğini görüyoruz. Aşağıdaki gibi listelenebilecek kredi ürünlerinde, farklı tipte bir ürün göremiyoruz ancak faiz oranları her birinde, diğer bankalara nazaran daha az.

  • Konut Kredisi
  • İhtiyaç Kredisi
  • Taşıt Kredisi
  • Evime Nakit Kredisi
  • Kredili Mevduat

Alternatif Bank’tan Kredi Çekmek için Gerekli Belgeler

Alternatif Bank’tan kredi çekmek istiyorsanız, sizden birtakım belgeler genellikle istenebiliyor ve bu belgeleri eğer bir Alternatif Bank müşterisi değilseniz şubeye giderek teslim etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu sebepten, başvurunuzu gerçekleştirmeden önce aşağıdaki belgelere sahip olmayı unutmayın.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Varsa Gelir Belgesi
  • Adresinizin neresi olduğuna dair bir ikametgah belgesi.

Başvuru Kanalları

Alternatif Bank’ın yukarıdaki kredi ürünlerine, aşağıdaki kanallardan dilediğiniz gibi başvuru yapabilmeniz mümkün ancak her başvuru kanalının belli şart ve koşulları mevcut. Bu sebepten, başvuru kanalınızı seçtikten sonra muhakkak açıklamamızı okumanızda fayda var.

Şubeler

Herhangi bir Alternatif Bank şubesinden, kredi başvuru yapabilmek için öncelikle kredinizi seçmeniz gerekiyor. Kredi seçiminizi yaptıktan hemen sonra gerekli belgeleri bir ön görüşme ile talep ettikten sonra -ki bunu dilerseniz çağrı merkezinden dilerseniz şubelerden öğrenebilirsiniz- herhangi bir Alternatif Bank şubesinden bu belgelerle kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Alternatif Bank, tüm ihtiyaç kredisi taleplerinizi çağrı merkezlerinden rahatlıkla alabiliyor. 444 00 55 Numarasından iletişime geçeceğiniz çağrı merkezinden sadece ihtiyaç kredisi talebi yapabileceğinizi ve diğer türdeki kredi ürünleri için şubeye gitmeniz gerektiğini unutmayın; zira pek çok belge talep edilebiliyor ve bunların uzaktan verilmesi imkansız.

İnternet Bankacılığı

Alternatif Bank’ın uzun süredir bir müşterisiyseniz, yine ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı şubenizden “başvurular” bölümünü kullanarak yapabilirsiniz. Sadece ihtiyaç kredisi başvuru yapabileceğiniz bu bağlantıdan, diğer kredi ürünleri için sadece bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Alternatif Bank Kredileri ve Faiz Oranları

Aşağıda, tarafınıza özellikle faiz oranları minvalinde önerebileceğimiz birkaç Alternatif Bank kredisini sunuyoruz. Siz de, kredi almayı düşünüyorsanız özellikle faiz oranları bakımından Alternatif Bank’ı tercih edebilirsiniz.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi

Alternatif Bank’ın her ihtiyacınız için 50 Bin TL’ye kadar sunabildiği ihtiyaç kredileri, genelde dosya masrafının 50 TL olmasıyla birlikte %1,38 faiz oranıyla başlıyor. Bakıldığında pek çok bankaya nazaran çok daha iyi bir teklifi bulunan Alternatif Bank’ın vade oranı arttıkça elbette faiz oranı da artıyor ancak; en yüksek vade oranı olan 48 aylık periyotta faiz oranının sadece %1,48 olduğunu görüntülüyoruz. Dolayısıyla, rahatça kredi alıp rahatça ödeyebileceğiniz aşikar.

Başvurular için, başvuru kanalları bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Alternatif Bank Taşıt Kredisi

Alternatif Bank’tan taşıt kredisi alabilmeniz de mümkün. Gerek sıfır, gerekse ikinci el pek çok taşıt için hem kurumunuza, hem de direkt olarak bireye taşıt kredisi verebilen bankanın faiz oranları %1,34’ten başlıyor. Bakıldığında diğer bankalara nazaran muhteşem bir teklif olan bu faiz oranı 42 ila 48 aya kadar vadelendirildiğinde %1,4’e çıkabiliyor ancak bu da, söylediğimiz gibi oldukça başarılı bir oran. Siz de, sıfır yahut ikinci el fark etmeksizin taşıt almayı düşünüyorsanız; Alternatif Bank kredi başvurusu için başvuru kanalları başlığını hemen inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.