Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Almanya’da Bulunan Türk Bankaları

Almanya’da Bulunan Türk Bankaları

Almanya’da Şubesi Bulunan Türk Bankaları

1960 Yılındaki işçi göçünden bu yana, epey büyük bir Türk topluluğu Almanya’da yaşamaya ve büyümeye nesilden nesile devam ediyor. Almanya’ya bakıldığında, Türk yerleşkelerinin ağırlıklı olduğunu görebiliriz. Kaldı ki, bankacılık faaliyetleri de yine Türk bankaları tarafından gerçekleştirilebilmektedir ve sizler Almanya’da yaşıyorsanız rahatlıkla bir Türk bankası ile çalışabilirsiniz. Bugünkü yazımızda Almanya’da faaliyet gösteren Türk Bankalarını sizin için listeleyeceğiz. Keyifli okumlar dileriz.

Almanya’da Bulunan Türk Bankaları

Almanya’da Faaliyet Gösteren Türk Bankaları

  1. Yapı Kredi: Türkiye’nin en büyük bankalarından Yapı Kredi Bankası, Almanya’da faaliyetlerini sürdüren bankalardan bir tanesi. Köln, Düsseldorf ve München’de faaliyet gösteren şubelerden işlemlerinizi rahatlıkla halledebilmeniz mümkün.
  2. Ziraat Bankası: Ziraat Bankası da Türk müşterilerine Almanya’da kucak açan bankalardan bir tanesi. Berlin’den Frankurt’a kadar pek çok şehirde bulunan Ziraat Bankası’na hemen her Türk rahatlıkla ulaşabiliyor.
  3. Garanti Bankası: Garanti Bankası da, Almanya’da faaliyet gösteren Türk bankalarından bir tanesi. Türkiye’deki bütün kampanyaları ve Alman vatandaşlarına özel kampanyaları, Garanti Bankası’nın Almanya şubelerinde bulabilmeniz mümkün.
  4. İş Bankası: Türkiye İş Bankası da, Almanya’nın hemen her şehrinde gerek ATM’leri gerekse banka şubeleri ile görülebilecek Türk bankalarından bir tanesidir. İşlemlerinizi, bir İş Bankası müşterisi olarak rahatlıkla halledebilmeniz mümkündür.
  5. Akbank: Türkiye’nin en nitelikli bankacılık hizmetlerini sağlayan Akbank, uluslararası alanda yatırımlarını yapmaya devam ederken Almanya’da da şube açmayı ihmal etmeyen bankalardan bir tanesi. Bir Alman ve Türk vatandaşı olarak, Almanya’da Akbank müşterisi olabilirsiniz.

Amerika’da Şubesi Olan Türk Bankaları için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.