Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Aktif Bank Kredi Başvurusu

Ülkemizin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank kredi başvurusu için gerekli şartlar ve Aktif Bank kredi faiz oranlarını paylaşıyoruz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

Aktif Bank

Aktif Bank kredi başvurusuna dair tüm detayları ele aldığımız bu yazımıza başlamadan önce çok kısa bir şekilde Aktif Bank’ı tanıyalım. Ülkemiz genelindeki 12 şubesi ile Aktif Bank, büyük ölçüde bire bir iletişim gerektiren kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Aktif Bank, dijital altyapısını sürekli geliştirerek fiziki ve dijital bankacılık alanlarında müşterilerine sunduğu cazip teklifler ile hem ülkemizde hem de dünya çapındaki finansal teknoloji şirketlerinin hem bir bakıma iş ortağı aynı zamanda da bir rakibi olarak hareket ediyor. Temel amacı her zaman müşteri memnuniyeti olan Aktif Bank’ın şu anda 10 milyonun üzerinde müşterisi bulunuyor. Peki şimdi gelin, Aktif Bank kredi başvurusuna dair detayları beraber inceleyelim.

Aktif Bank Kredi – Anında Kredi

Aktif Bank N Kolay anında kredi ile hiçbir banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, size özel N Kolay kredi faiz oranları ile anında kredi çekerek ve paranız anında hesabınıza yatıyor. Aktif Bank anında kredi başvurusu yapmak için;

 1. N Kolay anında kredi başvuru sayfasına git.
 2. İhtiyacın olan kredi tutarını belirle,
 3. Başvuru formunu doldur,
 4. Kurye gerekli imzaları almak için istediğin adrese gelsin ve imzaları tamamla,
 5. Ardından paran anında hesabına yatsın.

Aktif Bank Anında Kredi Faiz Oranları

Aktif Bank ile 2.000 TL ile 40.000 TL arasında, 3-36 ay vade seçenekleri ile kredi çekmeniz mümkün. Aktif Bank kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişebilirken faiz oranları ve aylık ödeme tutarlarınız şu şekilde olabiliyor:

 • 2.000 TL krediyi 36 ay vade seçeneği ile çekmek isterseniz kredi faiz oranınız %1,59 olup aylık 77,31 TL’lik taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.
 • 10.000 TL anında kredi kullanarak 12 ay vadeli şekilde ödemek isterseniz de faiz oranınız %2,39 olup aylık olarak 996,72 TL taksit ödemeniz gerekiyor.
 • 20.000 TL krediyi 24 ay vade seçeneği ile çekmek isterseniz kredi faiz oranınız %2,39 olup aylık 1.164,22 TL’lik taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.
 • 40.000 TL Aktif Bank kredisi kullanarak 36 ay vade seçeneğini tercih ederseniz de kredi faiz oranınız %2,39 olarak belirleniyor ve aylık ödeme tutarınız da 1.796,25 TL oluyor.

Aktif Bank SMS ile Kredi

İsterseniz bu yöntemler ile uğraşmadan da istediğiniz zaman, bir SMS göndererek, hızlı bir şekilde Aktif Bank ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik istediğiniz kredi tutarına daha kolay ulaşabilmeniz için N Kolay Banka Kart’a da ücretsiz bir şekilde sahibi oluyorsunuz. Aktif Bank N Kolay Kredi ile şubede sıra bekleme ve sayfalarca kağıdı imzalama derdiniz olmadan kolayca istediğiniz krediye ulaşabilirsiniz. Aktif Bank SMS ile kredi çekebilmeniz için ise izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 1. Cep telefonunuzun “Mesajlar” uygulamasını açın.
 2. Mesaj yazma alanına aralarında bir boşluk bırakarak “KREDİ” ve “TC KİMLİK NUMARANIZ”ı yazın. Örnek “KREDİ 01234567890”.
 3. Ardından bu mesajı 3050’ye gönderin.

Aktif Bank SMS ile Kredi Faiz Oranları

Aktif Bank ihtiyaç kredisi çekmek için 2.000 TL ile 40.000 TL arasında istediğiniz tutarlarda, 3 ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleri ile cazip kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredisine ulaşabilirsiniz. Aktif Bank SMS ile kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişebilir. Kredi başvurunuz onaylanmadan önce kredi notuna uygun olan faiz oranı sizlerin onayına sunuluyor. Kullanacağınız kredinin faiz oranları ve aylık ödeme tutarları şu şekilde olabilir:

 • 2.000 TL Aktif Bank kredisi kullanarak 36 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz, SMS ile kredi faiz oranınız %1,90 olarak belirleniyor ve aylık ödeme tutarınız 82,04 TL oluyor.
 • 10.000 TL krediyi 12 ay vade seçeneği ile çekmek isterseniz kredi faiz oranınız %2,39 olup aylık 996,72 TL’lik taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.
 • 20.000 TL anında kredi kullanarak 36 ay vadeli şekilde ödemek isterseniz de faiz oranınız %2,39 olup aylık olarak 898,12 TL taksit ödemeniz gerekiyor.
 • 40.000 TL Aktif Bank kredisi kullanarak 36 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz, SMS ile kredi faiz oranınız %2,79 olarak belirleniyor ve aylık ödeme tutarınız 1.928,52 TL oluyor.

Not: N Kolay kredi bir Aktif Bank ürünüdür. Aktif Bank bu kredileri kullandırma, kampanya şartlarını ve faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aktif Bank Kredisini Nasıl Kullanabiliriz?

Aktif Bank kredi başvurusundan olumlu yanıt alırsanız aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi seçerek, onaylanan kredinize anında ulaşabilirsiniz:

 • N Kolay Mobil uygulamasına giriş yaparak, onaylanan kredi tutarınızı ücretsiz olarak başka hesabınıza transfer edebilirsiniz.
 • İsterseniz Aktif Bank İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, hesabınıza yatan kredinizi ücretsiz bir şekilde transfer ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Dilerseniz N Kolay Banka Kartınızı aldıktan sonra istediğiniz ATM’ye giderek, hesabınızdaki krediyi ücretsiz olarak çekebilirsiniz.
 • Son olarak da istediğiniz takdirde herhangi bir PTT şubesine giderek, sadece TC kimlik kartınız ile onaylanan kredinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Aktif Bank ile PTT 40.000 TL Anında Kredi > TIKLAYIN

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Numarası – Doğrudan Bağlanma > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.