Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Aktif Bank Faizsiz Kredi ( 1000 TL %0 Faiz )

Hesabınızda para olmadığında Aktif Bank Kredili Destek Hesabı ve Aktif Bank Kolay Nakit ile her zaman Aktif Bank Faizsiz Kredi kullanabilirsiniz.

Aktif Bank Faizsiz Kredi ( 1000 TL %0 Faiz )

Aktif Bank

Hemen hepimizin gün içerisinde ani nakit ihtiyacı olabiliyor. Ancak Aktif Bank, hesabınızda nakit kalmasa dahi bu ani ihtiyaçlarınızı karşılamak için sadece N Kolay banka kartınızı kullanarak ATM’ye giderek nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, fatura ödemelerinizi yapabileceğiniz, kredi veya kredi kartı borcunuzu ödeyebileceğiniz ve ani gelişen alışverişlerinizi yapmak için kullanabileceğiniz Aktif Bank Kolay Nakit ile Aktif Bank faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

İsterseniz de N Kolay Kolay Nakit kullanarak 1000 TL’ye kadar olan ani ihtiyaçlarınız için faizsiz olarak paranıza kolayca ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak N Kolay banka kartını almanız yeterli oluyor. Bunun yanında Aktif Bank yapımı olan N Kolay kredili destek hesabı ile 2000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı da uygun faiz oranı ile her zaman karşılayabilirsiniz.

Aktif Bank Faizsiz Kredi – Kolay Nakit

Aktif Bank Kolay Nakit, sizin için 1000 TL’ye kadar tek taksitli kredi çekebileceğiniz ve bu krediyi kullandıktan sonra da kredi taksitinizi 30 gün içerisinde %0 olarak yani faizsiz olarak ödeyebilirsiniz. N Kolay Kolay Nakit’e isterseniz N Kolay web sitesi üzerinden isterseniz de N Kolay mobil uygulaması üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

Eğer hali hazırda bir Aktif Bank müşterisi iseniz Kolay Nakit başvurunuz onaylandığı anda, paranız anında hesabınıza yatıyor ve 1000 TL kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer Aktif Bank müşterisi değilseniz de başvurunuz onaylandığı zaman, kurye tarafından Müşteri Bilgi Formu ve ücretsiz N Kolay banka kartı size teslim edilecek. Bu işlem tamamlandıktan sonra ise ihtiyacınız olan tutar aynı gün içerisinde hesabınıza yatıyor ve 1000 TL Aktif Bank Faizsiz Krediyi hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Aktif Bank Faizsiz Kredi Başvurusu

Siz de bir Aktif Bank uygulaması olan N Kolay faizsiz krediyi kullanmak isterseniz izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 1. N Kolay resmi web sitesine gidin.
 2. Ana ekranda görünen kampanya içerisinde yer alan “Paranı Hemen Al” butonuna tıklayın.
 3. Açılacak olan ekranda göreceğiniz alanlara şu bilgilerinizi doldurun;
  1. TC kimlik numaranızı,
  2. Doğum tarihinizi ( gün / ay / yıl ),
  3. Cep telefonu numaranızı ve
  4. E-posta adresinizi girin.
 1. Bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra, hemen altta yer alan bilgilendirme formlarını dikkatli bir şekilde okuyun ve onaylayın.
 2. Son olarak da alttaki “Paranı Hemen Al” butonuna tıklayın.

Bu adımlardan sonra banka tarafından başvurunuz değerlendiriliyor ve çok kısa bir süre içerisinde olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapılıyor. Kredi başvurunuz onaylanırsa gerekli evraklar ve N Kolay banka kartınız hazırlanarak kurye ile size gönderiliyor. Teslimatınız da onaylandıktan sonra bank kartınız ile ATM’den nakit ihtiyacınızı çekebilirsiniz.

N Kolay Kolay Nakit

Aktif Bank tarafından sunulan bu kolaylıktan yararlandıktan sonra dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar:

 • Kolay Nakit kullanarak 1000 TL faizsiz kredi çektikten sonra, eğer kredi ödemenizi 30 gün içerisinde yapmazsanız, 30 günden sonraki ödemeleriniz için, kredi kullanım tarihinden itibaren geçen gün sayısı üzerinden faiz ödemeniz gerekir. Ödemenizi geciktirmeniz durumunda ödemeniz gereken faiz oranı ise % 2,99 olarak belirlenmiştir.
 • N Kolay kampanyası olan Kolay Nakit kredi limitinizi, aynı anda sadece 1 kez kullanabiliyorsunuz. Yani, eğer hali hazırda ödenmemiş bir Kolay Nakit borcunuz varsa, yeni bir kredi kullanmadan önce daha önce ödenmemiş olan Kolay Nakit borcunuzu ödeyerek kapatmanız gerekiyor.

Aktif Bank Kredili Destek Hesabı

Aktfi Bank kredili destek hesabı ile 2000 TL’ye kadar olan kartınız ile alışveriş yaparken, Nakit para çekerken, Aktif Bank kredi veya kredi kartı borcu öderken, Maç bileti alırken, Faturalarınızı öderken ve hattınıza TL yüklemeleriniz sırasında kullanabiliyorsunuz. Kredili destek hesabından nakit çekerken en fazla 30 gün vade ile nakit çekerken ödemeniz gereken faiz oranı ise sabit olarak %1,98 oluyor. Çekmek istediğiniz tutara göre yapmanız gereken ödemeler şu şekilde oluyor:

 • 500 TL: N Kolay kredili destek hesabı ile 500 TL kredi kullanmak isterseniz, 30 gün sonra ödemeniz gereken tutar 511,38 TL oluyor.
 • 1000 TL: N Kolay kredili destek hesabı ile 1000 TL kredi kullandığınız zaman 30 gün sonunda 1023,76 TL ödemeniz gerekiyor.
 • 2000 TL: N Kolay kredili destek hesabı ile ani ihtiyacınızı karşılamak adına 2000 TL kredi kullandıktan sonra 30 gün sonunda ödemeniz gereken toplam ücret ise 2047,52 TL olacak.

Aktif Bank Kredili Destek Hesabı Başvurusu

Siz de bir Aktif Bank uygulaması olan N Kolay kredili destek hesabını kullanmak isterseniz şu adımları takip edin:

 1. Aktif Bank resmi web sitesine giderek menüler üzerinden “Kredili Destek Hesabı”nı seçin.
 2. Ekranda görünecek olan sayfada yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
 3. Açılacak olan ekranda göreceğiniz alanlara şu bilgilerinizi doldurun;
  1. TC kimlik numaranız,
  2. Doğum tarihiniz ( gün / ay / yıl ),
  3. Cep telefonu numaranız.
 1. Bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra, hemen altta yer alan bilgilendirme formlarını dikkatli bir şekilde okuyun ve onaylayın.
 2. Son olarak da alttaki “Kaydet ve İlerle” butonuna tıklayın.
 3. Telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gelecek.
 4. Yeni bir ekran açılacak. Gelen kodu, bu ekrana girerek “İlerle” butonuna basın.
 5. Ardından açılacak olan ekranda, N Kolay kart ve kredili destek hesabınızın tanımlanmasına onay vererek “Bilgilerimi Kaydet” butonuna basın.
 6. Sonra açılacak olan ekrandan Kredili Destek Hesabınızın, hangi işlemlerde otomatik/düzenli ödeme talimatları için kullanılmasını istediğinizi belirtin. Aşağıya ise aylık gelirinizi yazarak “İlerle” butonuna tıklayın.
 7. Sonrasında karşınıza gelecek olan ekrandaki ilgili sözleşmeleri okuyarak onay verin.
 8. Son adımda ise kısa bir süre içerisinde banka tarafından başvurunuz değerlendirilerek olumlu veya olumsuz bir dönüş alacaksınız. Başvurunuzun onaylanması durumunda ise hemen Aktif Bank Kredili Destek Hesabı ile 2000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.