Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Aktif Bank Alışveriş Kredisi – N Kolay Kredi ( Vade Farksız – Kefilsiz )

Aktif Bank alışveriş kredisi nedir? Bir Aktif Bank ürünü olan N Kolay alışveriş kredisi ile 40.000 TL krediyi 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

Aktif Bank Alışveriş Kredisi – N Kolay Kredi ( Vade Farksız – Kefilsiz )

N Kolay Alışveriş Kredisi

Aktif Bank’ın kendi ürünü olan N Kolay ile hali hazırda Aktif Bank müşterisi olanlar, Passolig kartı olanlar ve ilk defa Aktif Bank’tan kredi çekmek isteyen kişiler için Aktif Bank alışveriş kredisi imkanı sağlanıyor. Aktif Bank’ın sağladığı bu imkandan yararlanmak için ilk önce kredi notunuzun kaç olduğuna ve hangi risk grubunda yer aldığınıza bakılıyor. Eğer çok riskli gruptaysanız veya bankalar için kara listede yer alıyorsanız N Kolay’ın alışveriş kredisi imkanından yararlanamayabilirsiniz. Bu kredi fırsatını kaçırmamak için kredi notunuzun genellikle 1100 puan ve üzerinde olması şartı aranıyor.

Aktif Bank Alışveriş Kredisi

Aktif Bank alışveriş kredisi kullanmak isteyen kişiler, ülkemizin önde gelen markalarında ve N Kolay anlaşmalı bayiler aracılığı ile alışveriş kredisi çekebiliyor. Sağlanan alışveriş kredisi ile beyaz eşya, mobilya, doğal gaz tesisatı, medikal yatak gibi hemen her alanda kredi kullanmak imkanından yararlanabiliyorsunuz. N Kolay anlaşmalı bayiler üzerinden en az 500 TL ve en fazla da 40.000 TL arasından kredi kullanma şansına sahipsiniz. Aktif Bank N Kolay krediyi 36 aya varan vade seçenekleri ile ve üstelik hiçbir vade farkı da olmadan geri ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

N Kolay Alışveriş Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

N Kolay alışveriş kredisi başvurusu yapmak için şu adımları takip edin:

 1. Bu kredi imkanından yararlanmak için TC nüfus cüzdanınız ile birlikte Aktif Bank ile anlaşmalı olan bir bayiyi ziyaret edin.
 2. Ardından, cep telefonunuzun mesajlar bölümüne giderek, mesaj yazma alanına gelerek “TAKSİT” boşluk “TC Kimlik Numaranızı” yazıp, 3050’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Örnek mesaj “TAKSİT 12345678901”.
 3. Bu mesajı gönderdikten sonra ise çok kısa bir süre içerisinde yine kısa mesaj yolu ile kredi başvuru numaranız size veriliyor. Gelecek olan bu kredi başvuru numarasını, ürün satın almak istediğiniz bayi görevlisine iletin.
 4. Bayi yetkilisi, kredi başvuru numaranızı sisteme girerek gerekli bilgileri kontrol ettikten sonra kredi başvurunuz bayi tarafından hızlıca tamamlanarak talebiniz kısa bir süre içerisinde değerlendirilmeye alınıyor. Bu işlem birkaç dakika sürebiliyor.
 5. Aktif Bank alışveriş kredi başvurunuzun onaylanması halinde ise bayi tarafından hazırlanacak olan kredi sözleşme formu ve istenen evraklarınızı imzaladıktan sonra istediğiniz ürününü N Kolay kredi ile satın alabilirsiniz.

N Kolay Alışveriş Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

N Kolay kredi faiz oranı, sizin kredi puanınıza göre değişkenlik göstermekle beraber yaklaşık olarak %2,09 olarak uygulanıyor. Bu orana göre belirli tutarlara göre aylık ödeme planınızda şu şekilde olabiliyor:

 • 5.000 TL: N Kolay ile 5.000 TL alışveriş kredisi çekerek 36 ay vade seçeneği kullanmak isterseniz, kredi faiz oranınız %2,09 olarak belirleniyor ve aylık ödemeniz gereken tutar ise 212,52 TL oluyor.
 • 10.000 TL: Aktif Bank aracılığı ile 10.000 TL alışveriş kredisi almak istediğiniz zaman 36 ay vade seçeneğinde kredi faiz oranınız %2,09 olarak belirleniyor. Bu kredi için aylık ödemeniz gereken tutar ise 425,04 TL olarak karşımıza çıkıyor.
 • 20.000 TL: N Kolay alışveriş kredisi çekerek 36 ay vade seçeneği ile 20.000 TL kredi kullanmak isterseniz, kredinizin faiz oranı %2,09 olacak. Bu krediyi ödeme aşamasında ise aylık 850,08 TL ödemeniz çıkıyor.
 • 40.000 TL: Aktif Bank N Kolay kredi ile 40.000 TL alışveriş kredisi çekmek isterseniz, 36 ay vade seçeneğine %2,09 oranında kredi faizi ödeyeceksiniz. Kredinin aylık ödeme tutarı ise 1.700,17 TL olarak belirleniyor.

N Kolay Alışveriş Kredisine Kimler Başvurabilir?

N Kolay’dan alışveriş kredisi alabilmeniz için aranan şartlar şunlar:

 1. 18 yaşından büyük olmak.
 2. Kredi notunuzun orta veya daha iyi seviyede olması.
 3. Aylık sabit bir gelirinizin olması (SGK dökümünüz de olabilir).
 4. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizin toplamının, aylık gelirinizin %50’sinden fazla olmaması şartları aranıyor.

N Kolay Alışveriş Kredi Başvurusu İçin İstenen Belgeler Neler?

Yukarıda saydığımız şartları sağladığınız durumda, N Kolay kredisine başvuru yapmak için istenen belgeler ise sadece:

 • TC kimlik kartı

N Kolay’dan alışveriş kredisine başvurmanız için, başvuru süreciniz online olarak sürdürüldüğü için hiçbir belge hazırlamanıza gerek kalmıyor. Sadece TC kimlik kartınız ile herhangi bir Aktif Bank anlaşmalı bayiye giderek, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka, sizden isteyeceği bilgileri, otomatik olarak kimlik bilgileriniz üzerinden çekerek dolduruyor. Eğer Aktif Bank müşterisi iseniz Aktif Bank alışveriş kredisi imkanından yararlanabiliyorsunuz.

Ayrıca bakınız:

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.