Kredilog.com

Akbank Kredi Başvurusu 2018

Akbank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin lider ve kaliteli bankalarından birisi olan Akbank bireysel ihtiyaç kredisi içinde müşterilerine ayrıca özen göstermekte ve fazlası ile ilgilenmektedir. Sürekli reklamlarla karşımıza gelen ve düşük faiz oranları ile bizlere yardımcı olmakta olan Akbank için kredi başvurumuzu telefon, SMS ve web üzerinden başvurular ile yapabiliriz. Bunun için aşağıdaki başvurulardan bir tanesini yapmanız sizler için yeterli olacaktır.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Öncelikle çekeceğiniz kredi türüne karar vermelisiniz. Türüne göre değişiklik gösteren kredi faiz oranları nedeniyle bütçenize en uygun olanı belirlemek yine araştırmaktan geçiyor. İhtiyacınız olan kredi türünü belirledikten ne kadar miktarda kredi çekeceğinizi ve bu krediyi kaç ay vade ile ödeyeceğinizi netleştirin. Geriye sadece başvuracağınız kanalı seçmek kalıyor. Aşağıda bulunan başvuru kanallarını inceleyerek size en kolay gelen yöntemle başvurunuzu gerçekleştirebiliriniz.

Ayrıca Bakınız: Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank Kredi Başvuru Kanalları

  • Şubeden Kredi Başvurusu
  • Telefon ile Bireysel Kredi Başvurusu
  • SMS ile Kredi Başvurusu
  • Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Şubeden Kredi Başvurusu

Bulunduğunuz il ve ilçedeki en yakın Akbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Bireysel müşteri temsilcisi masasına oturduğunuzda aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidererek, ödeme kolaylıkları ve faiz oranları hakkında bilgi alabilir başvuru aşamalarını öğrenebilirsiniz. Yanınızda nüfus cüzdanı/kimlik götürmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurunuzu tamamlayınca sizden ek belge olarak maaş bordrosu, adınıza kayıtlı fatura veya ikamet belgesi gibi evraklar isteyeceklerdir. Aşamaları daha hızlı hale getirebilmek adına tüm bu belgeleri ilk seferde götürürseniz tekrar gidip gelmekle uğraşmadan işlemlerinizi halletmiş olursunuz.

Telefon İle Bireysel Kredi Başvurusu

Telefon ile bireysel kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Akbank’ın 7 Gün 24 Saat hizmet veren hattı 444 25 25 numaralı hattını arayabilirsiniz. Bu hattı aradıktan sonra önce 4‘e sonra 2‘ye basarak cep telefonu numaranızı tuşlamanız gerekmektedir. Sonrasında ise müşteri temsilcisinin size bağlanmasını beklemelisiniz. Müşteri temsilcisi size bağlandığı anda ise ne kadar bir krediye ihtiyacınız olduğunu anlatabilir ve ön onayınızı hemen telefon üzerinden alabilirsiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS yolu ile kredi başvuru da bulunmak isteyenler, Kredi boşluk Vatandaşlık Numarasını 4425e kısa mesaj olarak gönderebilirler. Sonrasında ise sizlere gelecek olan ön onay ile herhangi bir Akbank şubesine nüfus cüzdanınız ile gidebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çok fazla beklemeden bireysel ihtiyaç krediniz hazır olacak ve kefilsiz olarak sizlere kredi verilecektir. Bu işlemi yaparak banka şubesine gitmeniz işlemlerinizi çok daha hızlandıracak ve acil ihtiyacınız olan parayı kolayca almanızı sağlayacaktır.

Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Telefon ve SMS üzerinden başvuruda bulunamayan ya da bulunmak istemeyen müşteriler ise buraya tıklayarak web üzerinden kolayca başvuruda bulanabilirler. Burada sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Zaten bu alanda siz başvurunuzu yaparken sizlere olumlu ya da olumsuz bir sonuç gösterilecektir. Aynı zamanda ne kadar bir kredi alabileceğinizi öğrenmek için ise buraya tıklayarak bilgileri doldurabilir ve onların sizleri aramasını bekleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.