Kredilog.com

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en güvenilir bankacılık hizmetini veren Akbank; hem kendini geliştirmesi ile hem de sürekli güncel kampanyalar sunması sayesinde pek çok müşterinin tercihi olabiliyor. Akbank kredi kartları ise yine bu minvalde güncel ve avantajlı özellikler sunabiliyorlar. Bugünkü yazımızda sizlerle, Akbank kredi kartı başvurusu için gerekenler ve nerelerden başvuru yapabileceğinize dair bilgiler sunmaya gayret edeceğiz. Siz de, Akbank kredi kartı almak istiyor ancak kredi kartları hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilseniz, yazımızı takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartları

Akbank’ın aidatlı ve aidatsız olmak üzere; öğrencilere, emeklilere ve işletmelere yönelik pek çok kredi kartı seçeneği mevcut. Kredi kartı ürünleri ise tamamıyla aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Akbank Neo Kredi Kartı
 • Akbank Axess Kredi Kartı
 • Akbank Wings Kredi Kartı
 • Akbank Exi26 Kredi Kartı
 • Akbank Free Kredi Kartı

Dünyanın her tarafında geçerli olan Axess markası altındaki Akbank kredi kartı, hiç şüphesiz Türkiye’de de en çok kullanılan kredi kartı ürünlerinden biri. Pek çok mağazada, sanal yahut fiziki fark etmeksizin inanılmaz kampanyalara şahit olabileceğiniz ve geniş taksit seçenekleri ile vade farksız alışverişler yapabileceğiniz Axess yahut diğer Akbank kredi kartı başvuruları için; aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Akbank kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir.

Şubeler
Herhangi bir Akbank şubesine uğrayarak; Wings, Neo, Exi26, Axess, Free gibi pek çok kart seçeneğinden herhangi birini seçebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Küçük bir form ile işleminiz sadece on dakika sürer. Herhangi bir kart hakkında bilgi sahibi değilseniz, yine görüşmelerinizde bilgi talep edebilmeniz yahut ihtiyaçlarınızı açıklayarak hangi kartı almanız gerektiğini sormanız, iyi olacaktır.
İnternet Şubesi
Akbank internet bankacılığı üzerinden; bir Akbank hesabına sahipseniz kredi kartı başvurusu yapmak için hesabınıza giriş yapmanız ve başvurular menüsüne tıklamanız yeterli olacaktır. Dilediğiniz kredi kartına herhangi bir form doldurmaksızın başvuru yapabilirsiniz.
Akbank Direkt
Akbank Direkt Mobil ya da klasik Akbank uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirerek, anında Akbank kredi kartı başvurusu yapmanız yine mümkündür. Uygulama; Android, iOS, Windows Mobile gibi pek çok mobil işletim sistemine uygundur.
Çağrı Merkezi
444 25 25 Numaralı telefondan Akbank telefon bankacılığı servisine ulaşarak, 7/24 bankacılık işlemlerinizi halledebildiğiniz gibi; aynı zamanda Akbank kredi kartı başvurusu da gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
İnternet Sitesi
Akbank resmi web sitesi akbank.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak da oldukça kolay. Axess, Wings ve Free markalı kredi kartlarına başvuruyu internet üzerinden kabul eden Akbank; sizden sadece T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu talep ediyor. Bu sayede, sizi kısa süre içerisinde arayarak başvurunuzu tamamlıyor.

En Popüler Akbank Kredi Kartları ve Özellikleri

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak, belirttiğimiz gibi yukarıdaki yollarla oldukça kolaylaşıyor ancak hangi kartı seçeceğiniz konusunda kararsızsanız; muhakkak müşteri hizmetlerine danışmanız yerinde olacaktır. En popüler Akbank kredi kartı ürünleri ise aşağıdaki şekilde listelenebilir. Sizler için, belli başlı avantajlarını da kısaca açıklamaya gayret ettik. Axess markası altındaki bu kartlar, anlaşmalı mağazalarda Chip para harcayarak rahat ve ücretsiz alışveriş yapabilmenizi; bunun yanında vade farksız olarak alışverişlerinizi taksitlendirmenizi sağlayabiliyor.

Akbank Neo

 • Axess titri altında yürütülen bir proje olarak Neo kredi kartına sahip olmanızla birlikte, dilediğiniz gibi Axess kampanyalarına katılabilmeniz ve her alışverişinizde Chip para kazanabilmeniz mümkün oluyor.
 • Her sektörde muhakkak bir indirim mağazası bulundurmaya gayret eden Neo ile bu anlaşmalı mağazalardan yaptığınız her alışverişin indirimi; iki gün içerisinde bakiyenize yeniden yansıyor ve siz de bu sayede kârlı bir alışveriş gerçekleştiriyorsunuz.
 • Neo ile POS Para özelliği de aktif ve ATM olmaksızın, sadece POS cihazına sahip bir mağazadan para çekebilmeniz mümkün.

Akbank Axess Kart

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerli bir kredi kartı olarak Akbank Axess Kart, kredi kartı başvurularında da önerilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 • Axess kart ile yapacağınız her harcamada chip para kazanabilir ve bu chip paralarınızı anlaşmalı mağazalarda harcayabilirsiniz.
 • İlk defa Axess kart sahibi olanlar için Akbank tarafından sunulan 50 TL Chip parayı, yine bakiyenize ekleyebilmeniz mümkün.
 • Fırsatlar dünyası adındaki kampanyası ile Akbank Axess kredi kartı, her ay sizlere yüzlerce mağazada, yüzlerce alışveriş fırsatı sunuyor ve kârlı bir biçimde, Axess kartınızı kullanarak indirimler, chip paralar kazanabiliyorsunuz.

Akbank Kredi Kartı Kampanyaları

Özellikle sık sık uçanlar için de, sık sık alışveriş yapanlar için de kendilerine hitap eden bir kredi kartı ürünü bulunduran Akbank; az ama olabildiğince fonksiyonel kredi kartları oluşturmaya dikkat etmiş gibi görünüyor. Öğrenciler için sunduğu Exi26 örneğin, her ay öğrencilere bol bol indirim sağlıyor. 26 Yaş altı öğrencilere sunulan bu Akbank kartı ile aynı zamanda sonradan taksitlendirme gibi bol ödeme esnekliği seçeneği de mevcut. Wings kart ise her uçuşta sizlere bol bol mil puan sağlıyor ve sonraki uçuşlarınızı bedavaya getirmenizde faydası çok büyük. Siz de, sık sık uçuş yapıyorsanız Wings, diğer bankaların uçuş kartlarına nazaran yüzde olarak daha fazla mil puan kazandırıyor ve bunu not etmenizde fayda var.

Akbank kredi kartı başvurusu, oldukça hızlı bir biçimde yukarıdaki başvuru kanallarından yapılabiliyor ve 2 ila 4 hafta içerisinde sonuçlanıyor. Siz de, bu kartlardan birini kendinize uygun gördüyseniz başvurmanız halinde kısa bir süre içerisinde hediye 50 TL chip paranızla birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.