Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Akbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Akbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Akbank Kredi Kartı Limiti

Akbank Direkt servisi ile son dönemde sıkça adından söz ettiren, Türkiye’nin en nitelikli ve ürünü bol bankalarından bir tanesi olan Akbank; kredi kartları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akbank, kredi kartı limitleri konusunda müşterilerine en uygun seçeneği sunmakta!

Axess markalı pek çok kredi kartını müşterilerine sunan Akbank’ta siz de bu kredi kartlarını alarak harcamalarınızı akıllı bir biçimde yapabiliyor, bilinçli bir kredi kartı kullanıcısı olmanız halinde, ev ekonomisinin işlerliğini daha sağlıklı hale de getirebiliyorsunuz.

Dönem dönemse kredi kartlarının limitlerinin artma ihtiyacı hissedilebiliyor. Bu minvalde Akbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi, kolay bir biçimde yapılabiliyor. Bugünkü yazımızda, kredi kartı limitinizi hangi koşullarda yükseltebileceğinizi tarafınıza açıklayacağız.

Akbank Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Kredi kartı limitinizi öğrendikten sonra, yükseltmek istiyorsanız; Akbank kredi kartı yükseltme işleminin öncelikli koşulu düzenli ödeme yapıyor olmanızdır.

Eğer düzenli ödemeler gerçekleştiriyorsanız, aşağıdaki kanallardan kredi kartı limitinizi yükseltme başvurusu yapabilirsiniz.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Herhangi bir Akbank şubesinden rahatlıkla kredi kartı limiti yükseltme talebi verebilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle görüşmeniz yeterlidir.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Akbank Direkt online şubesinden, kredi kartlarım sekmesine girerek “limit arttırma” yahut “kredi kartı limiti yükseltme” seçeneklerini bulabilir, bu seçeneklerde gerekli onayı vererek kredi kartı limitinizi yükseltme başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

ATM’de kartlı işlem yaparak, kart seçenekleri yahut tercihler sekmesinden kredi kartı limit arttırma talebi vermeniz de mümkündür. Başvuru, ATM’lerden yapmanız halinde de anında değerlendirmeye alınabilir ve uygunsa birkaç gün içerisinde limitiniz yükseltilir.

Akbank Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Öncelikle kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız, kredi kartı limitinizin ne kadar olduğunu da öğrenmeniz gerekebilir. Bunu öğrenmek için aşağıdaki birtakım yolları kullanabilirsiniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: İnternet şubesi yahut mobil uygulama yolu ile Akbank online kullanıcı panelinize erişerek “kredi kartlarım” menüsünden, kredi kartlarınıza dair tüm bilgileri edinebilmeniz mümkündür.
  • Müşteri Hizmetleri: Akbank’ın müşteri hizmetleri numarası 444 2 525 numarasında hizmet veriyor ve kredi kartı bilgilerinizi bu numara üzerinden de rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.
  • ATM: ATM’lere kredi kartınız ile giriş yaparak da borç ödeme sekmesinden yahut kart bilgileri sekmesinden, Akbank kredi kartı limitinizi öğrenebiliyorsunuz.

Akbank kredi kartı başvurusu için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.