Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Akbank Hızlı Para Nedir?

Akbank Hızlı Para Nedir?

Akbank Hızlı Para

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından, Akbank’ın en yeni hizmetlerinden bir tanesi olan Akbank Hızlı Para; adından da anlaşılacağı gibi acil nakit ihtiyaçlarınızda sizlere dakikalar içerisinde ve ücretsiz, komisyonsuz yardımcı olabilen bir yeniliktir. Axess kart sahiplerine, 12 aya varan vade seçenekleri ile bütçenizi yıpratmadan ödeyebileceğiniz ve aynı zamanda acil ihtiyaçlarını karşılayabilen bir ayrıcalıktır. Herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan, internet bankacılığı, mobil bankacılık işlemleri yahut müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerden sonra direkt olarak edinebileceğiniz Akbank Hızlı Para; aynı zamanda oldukça yüksek vade seçeneklerinin yanında düşük faiz teklifleri ile karşımıza çıkıyor. Nakit avanstan farkı; Akbank hızlı para sistemini daha büyük miktarlar için de rahatlıkla kullanabilmeniz, hiç şüphesiz. Peki, Akbank hızlı para sistemi nasıl kullanılıyor?

Akbank Hızlı Para Nedir

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Akbank hızlı para sistemini kullanabilmek için bir Akbank müşterisi olmanız ve Akbank içerisinde bir Axess kredi kartına sahip olmanız gerekiyor. Axess kredi kartı bilgileriniz ile gerçekleşecek bu işlemleri ise genellikle internet şubesi yahut mobil uygulamadan halledebiliyorsunuz. Tüm başvuru şekilleri ise aşağıdaki biçimde listelenebilir.

SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarınızdan HP yazıp, 6665’e mesaj göndererek, Hızlı Para hizmetine başvurabilmeniz mümkün. Akbank’tan bir müşteri temsilcisi, kısa süre içerisinde sizi arayacak ve bilgilerinizle beraber istediğiniz tutarı da talep edecektir. İstediğiniz tutarı da belirttikten sonra geriye kalan tek şey, onay ertesinde herhangi bir Akbank ATM’sinden paranızı çekmek.

ATM’den Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank hızlı para hizmetine, direkt olarak ATM’ler üzerinden de başvurabiliyorsunuz. Yakınınızdaki herhangi bir ATM’de kartınızla yapılan işlemlerde bulunan “Başvurular” menüsünde; Hızlı Para seçeneği görülebilmektedir. Buraya tıklayarak, gerekli işlemleri; istediğiniz miktarı, yine bildirebilir ve anında paranızı kullanabilirsiniz.

Telefon Şubesinden Başvuru Nasıl Yapılır?

444 25 25 Numaralı Akbank telefon şubesi içerisinden de gerekli işlemleri tamamlayarak Akbank hızlı para başvurusunu yapmanız mümkündür. Kredi kartı numaranızı ve şifrenizi girdikten hemen sonra, 3’ü tuşlamanız yeterli.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank Direkt yahut normal internet bankacılığı menüsü üzerinden kart bilgilerinizi girdikten hemen sonra karşınıza çıkan menüde; Hızlı Para seçeneğini görebilirsiniz. Buradan da Akbank Hızlı Para sistemine kolaylıkla erişimi sağlamınız mümkündür.

Mobil Uygulama Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank Direkt yahut normal Akbank uygulaması ile “Kart İşlemleri” menüsünde görünen “Hızlı Para” seçeneğine tıklayarak Akbank hızlı para hizmetine başvurabilmeniz de sağlanabiliyor.

Akbank Hızlı Para Faiz Oranları Nelerdir?

Akbank hızlı para hizmetinin faiz oranları, “Aylık akdi faiz oranı” biçiminde şekilleniyor ve %1,84 olarak belirtilmiş. Akbank’ın yine de faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğunu belirtelim. KKDF ve BSMV vergi payları, bu faiz içerisinde ele alınmıyor. Onlar da eklenince muhtemelen faiz oranı %2’ye dayanacaktır. Her şeye rağmen pek çok nakit avans faiz oranına göre avantajlı bir sistem olduğu aşikâr.

Akbank Hızlı Parayı Kimler Alabilir?

Akbank hızlı para hizmetinden, Axess kredi kartı bulunan hemen herkes faydalanabiliyor. Hesabınızda tutar onaylandıktan hemen sonra, ATM’lerden paranızı çekebiliyorsunuz. Exi26, ek kart ve kefilli kartların ise Akbank hızlı para hizmetinden yararlanamayacağını not düşmekte fayda var.

Akbank Hızlı Para Avantajları Nelerdir?

  • Anında para çekme ve bir ay sonra ödemeye başlama avantajı.
  • 500 TL’den 20.000 TL’ye kadar Hızlı Para kullanabilme özelliği.
  • 2 ila 12 aya kadar taksit seçenekleri.
  • Sabit, %1,84 faiz oranı.
  • Pek çok yerden başvurabilme özelliği.

Akbank Hızlı Para Dezavantajları Nelerdir?

  • Hızlı para ödemesi tamamlanıncaya kadar herhangi bir biçimde kartınızın son ödeme tarihlerinde, hesap kesim tarihlerinde değişiklik yapamamanız.
  • Faiz oranlarının sıklıkla değişiklik gösterebilmesi.
  • Exi26 gibi öğrenci kartlarının bu hizmetten yararlanamaması.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 – Direkt Bağlanma için > TIKLAYIN

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.