Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank Direkt Kredi ile herhangi bir belge, imza, senet olmadan web sitesi üzerinden kolaylıkla Akbank Gelir Belgesiz Kredi çekebilirsiniz.  Ayrıca ihtiyacınız olan kredinin vadesini, aylık taksit tutarını ve kredi faiz oranı üzerinden dilediğiniz değişikliği yaparak, kendi ödeme planınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz!

İnternet bankacılığı ve mobil uygulamalar konusunda oldukça aktif çalışan bir banka olan Akbank, kendi bünyesinde bulunan Akbank Direkt uygulaması ile kredi çekmek isteyenlere kolaylıklar sağlıyor. Her bütçeye uygun faiz oranları ile kredi çekme imkanı tanıyan Akbank’ta, kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile ilgili faiz, kredi ödeme tutarı, vade tutarı gibi bilgileri öğrenmek için kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisine başvurmak için 18 yaşından büyük olmanız yeterli.

Kredi başvurunuzu web sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi, Akbank Direkt uygulaması ile cep telefonunuzdan veya size en yakın Akbank şubesinden de yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, başvuru ekranındaki formu doldurarak öncelikle ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz, Akbank mobil uygulaması üzerinden veya internet bankacılığından herhangi bir imza işlemine gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank mobil uygulamasından başvuru yapabileceğiniz gibi, Akbank telefon şubesinden de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu belirlenecek faiz oranı, bankanın belirlemiş olduğu müşteri skoruna göre farklılık gösterebilir. Kredi vadesi en fazla 60 aya kadar yapılabiliyor. Kredi tutarınızın ilk ödemesi için erteleme talebinde bulunabilirsiniz, ancak bu erteleme sadece ilk 92 gün için geçerli. Üç ay ertelemeli kredi talep ederseniz, en fazla 57 ay vade hakkınız oluyor. Bu durumda ödemesiz durumun sonunda ilk ödemede erteleme faizini ödemeniz, bir sonraki ay ise belirlenen kredi tutarını ödemeniz gerekiyor.

Detaylar için https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.