Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde bankalara aidat ödemek, banka müşterilerinin istediği son şey gibi görünüyor. Elbette faiz oranları ve benzeri durumlarda ödeme yapmak, pek çok müşterinin hukuken yükümlülüğü ancak aidatların ve yıllık kart ücreti gibi ücretlendirmelerin yasalarca geri alınması; bankalar üzerinde pek etki etmedi. Hala pek çok banka, kredi kartlarından aidat alırken; buna aidatsız kredi kartları ile bir çözüm bulmaya gayret ediyor.

Tüm özellikleri içeren ancak aidatsız olarak birtakım ayrıcalıklı özelliklerden arındırılmış olan bu kredi kartları, avantajlı olduğu kadar aynı zamanda kullanması bedava. Bugünkü yazımızda, sizler için aidatsız kredi kartı veren bankaları sunacak ve aynı zamanda en  iyi aidatsız kredi kartlarını da listeleyeceğiz. Bunlara nasıl başvuracağınız da, yine kart tanıtımının ertesinde yazılı olacak. Siz de aidatsız kredi kartı arıyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız; bugün size yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Maximum Aidatsız Kart

Hem maxipuan kazanabileceğiniz, hem de rahatlıkla bütün Maximum avantajlarından faydalanabileceğiniz bir kredi kartı ister misiniz? Hem de aidatsız olarak. Maximum markası altında sunulan “Maximum aidatsız kredi kartı” size bu teklifleri yapabiliyor. Yıllık kart ücreti ödemediğiniz bu kartta yalnızca taksit öteleme, yurtdışından maxipuan kazanma gibi bazı özellilklerden mahrum kalıyorsunuz ki küçük alışverişler yapan bir kredi kartı kullanıcısı iseniz bunlar epey gereksiz. Maximum aidatsız kredi kartı başvurusu için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

Başvuru

Aidatsız kredi kartı konusunda şüphesiz lider konumda olan Maximum aidatsız karta tüm Maximum kredi kartı sunan bankaların şubelerinden başvuru yapabilir yahut 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yine, AİDATSIZ yazıp T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS atmanız da başvuru yapmanızı sağlayacaktır. Dönüt kısa süre içerisinde sizi aramaları sonucunda gerçekleşecek.

World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası’nın en nitelikli kredi kartı markalarından World, aidatsız kredi kartı minvalindeki ürünü World Eko Kart’ı geçtiğimiz dönemde takdim etmiş ve epey de beğeni toplamıştı. 50 TL’ye kadar temassız alışveriş seçeneğini de aidatsız kredi kartının özelliklerine ekleyen Yapı Kredi; aynı zamanda bu kartla taksitli nakit avans seçeneği de sunuyor ve herhangi bir problem olmaksızın rahat bir biçimde 5-12 ay arasında ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz tutarları çekebiliyorsunuz.

Başvuru

World Eko Kart’a başvuru yapabilmek için worldcard.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Online kredi kartı başvurusu minvalinde yapacağınız bu başvuru, günler içerisinde sonuçlanacaktır. Bunun dışında, aidatsız kredi kartı World Eko Kart ürününe WORLD yazıp T.C. Kimlik numaranızı yazarak; 4421’e göndererek de başvuru yapabiliyorsunuz. Yetkililer, sizlere kısa süre içerisinde dönüş yapıyor ve kartla ilgili bilgileri verip uzaktan form doldurma işlemiyle başvurunuzu onaylayabiliyor, işleme alabiliyorlar.

Son olarak, 444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığını kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebileceğinizi belirtelim.

Bonus Flexi

“Bonusun gücü sende, kart ücreti ödeme!” Sloganı ile karşımıza çıkan Garanti Bankası’nın aidatsız kredi kartı Flexi; bonus markası altında sunulurken aynı zamanda kendine has özellikler de barındırıyor. Hem aidatsız hem de ultra özelleştirilebilir olması; şüphesiz bu kartı “başarılı” yapan birkaç özellikten. Ücretsiz, taksitli nakit avans çekebileceğiniz; ekstre atlat özelliği bulunan; taksitli para, karttan havale ve eft işlemleri yapabileceğiniz bir aidatsız kredi kartı olarak Flexi’nin başaramayacağı pek az şey var ve aidatlı kredi kartlarından pek de farkı yok gibi görünüyor. Başvuru, kolay bir biçimde yapılabilirken aynı zamanda kartınızın tasarımsal hatlarına da sizler karar veriyorsunuz.

Başvuru

Garanti Bonus Flexi, aidatsız kredi kartı başvurusu için bonus.com.tr adresini kullanabiliyor ve “hızlı başvuru” sayfasında ufak bir form doldurarak kart başvuru sürecinizi başlatabiliyorsunuz. Bunun dışında, 444 0 333’ü arayarak da başvuru yapabilirsiniz. Bu aramada sırasıyla 1-5-2-1 butonlarını tuşlamanız, sizi kart başvuru hattına direkt olarak yönlendirecektir.

Akbank Free

Otomatik ödeme talimatları, yıllık kart aidatı olmaksızın yapılan alışverişlerde kredi kartı puanı kazanımı, düzenli havale ve eft talimatı verebilme, ekstrelerinizde erteleme ve daha pek çok özelliği ile size yakın gelebilecek bir aidatsız kredi kartı ürünü olan Akbank Free de; önerebileceğimiz masrafsız kredi kartlarından bir tanesi. Ayrıca bu kart sizin için bütçenizi de aşmamanızı salık vererek kontrol edebiliyor ve limitlerinizi SMS ile sizlere dakika dakika bildirebiliyor. Akbank Free’nin avantajlı aidatsız kartlar arasında, kullanıcı dostu olarak görebileceğimiz bir kredi kartı olduğu söylenebilir.

Başvuru

Akbank Free aidatsız kredi kartı ürününe, akbank.com.tr adresinden online başvuru yapabildiğiniz gibi aynı zamanda 444 25 25 numaralı çağrı merkezinden de başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bank’O Card

Akbank’ın küçük versiyonu olarak görülebilecek, kısa süre önce açılan ancak büyük bankalar arasındaki yerini almayı da başaran Odeabank’ın son ürünü Bank’O Card da Axess kalitesi ile sunulup aidatsız kredi kartı ürünlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Kişiye özel bankacılık ve asistan gibi pek çok hizmeti ile kusursuz bir kredi kartı olan Bank’O Card’ı Uluslar arası pek çok yerde kullanabildiğiniz gibi; bol bol chip para da kazanabiliyorsunuz. Ek olarak, kartın aidatlı kartlara nazaran ayrıcalıklı pek çok özelliği de mevcut ve muhtemelen müşteri kazanmaya çalışan Odeabank’ın en nitelikli ürünlerinden bir tanesi.

Başvuru

Bank’O Card’a başvuru yapmak için Bank’O yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanız ve bu SMS’i 8444’e göndermeniz gerekiyor. Bir diğer başvuru yöntemi ise Odeabank resmi internet sitesi odeabank.com.tr üzerinden gerçekleşebiliyor.

En Avantajlı Aidatsız Kredi Kartı Hangisi?

Bu durum ihtiyaçlarınıza göre değişiklik göstermekle birlikte, her kartın kendine has özellikleri olduğunu belirtmemiz gerek. Bazı kartlar, pek çok özellikten mahrum kalmışken yukarıdaki her kartın kendine özel ayrıcalıkları dahi var. Bu sebepten, seçiminizi ihtiyaçlarınıza göre yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum yap