Kredilog.com

ABank Kredi Başvurusu 2018

ABank İhtiyaç Kredisi

ABank açıldığı günden bugüne kadar birçok kişiye bireysel ihtiyaç kredisi vermiş ve insanların ihtiyaçlarına en kısa sürede cevaplamıştır. Çok fazla bilinmemesi bir kenara tüketicilere düşük faiz oranları vermesi insanları çok fazla mutlu etmektedir.

SMS ile 40 bin TL’ye varan kredi başvuruları kabul eden ABank, başvuru sonucunuzu dakikalar içerisinde cebinize göndermektedir. İhtiyaç kredisi için faiz oranları %1.33‘ten başlatan ABank, 36 aya varan taksitlerle kredi kullandırmaktadır. Konut kredisi için 120 ay taksit imkanıyla %1.14 gibi uygun faiz oranıyla dikkat çekiyor.

ABank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Diğer bankalara kıyasla biraz daha farklı çalışan ABank iki şekilde kredi başvurusu kabul etmektedir. ABank telefon ile müşteri hizmetlerinden ve internet üzerinden kredi başvurusu almamaktadır. Başvuru esnasında sizden Nüfus Cüzdanı, Adres Teyit Edici Belge, Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu, Kira Kontratı, vb.) gibi belgeler isteyeceklerdir.

Kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz yöntemlere yazının devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

ABank kredi başvurusu

ABank Kredi Başvuru Kanalları

  • SMS ile kredi başvurusu
  • Şubeden kredi başvurusu

SMS ile Kredi Başvurusu

ABank müşterisi olun veya olmayın kredi başvurunuzu SMS ile kefilsiz ve evraksız gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra cevabı dakikalar içinde cep telefonunuza gönderilmektedir.

SMS ile Abank Kredi Başvurusu için KREDI yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı ve gelirinizi yazıp 4055‘e göndererek tamamlayabilirsiniz. Olumlu sonuçlanan kredi başvurularından sonra cebinize gelecek olan sms ile çekebileceğiniz kredi miktarını ve vadesini öğrenebilirsiniz.

Bundan sonra en yakın ABank şubesine kimliğinizle birlikte giderek sonuçlandırmanız gerekmektedir. Onaylanan kredi miktarınız için bankanın kefil veya ek belge isteme, faiz oranda değişiklik gibi hakları mevcuttur. Ayrıntılı bilgiyi yine şubelerden öğrenebilirsiniz.

Şubeden Kredi Başvurusu

ABank telefon ile bireysel kredi başvurusu, SMS ile kredi başvurusu ya da Web ile bireysel kredi başvurusu almamaktadır. ABank’tan kredi çekmek istiyorsanız kendilerini şubelerinde ziyaret etmeli ve oradan başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Bunun için ise yanınızda bulundurmanız gereken bazı belgeler bulunmaktadır.

Şubeye giderken aynı zamanda yanınızda götürmeniz gereken belgeler ise Nüfus Cüzdanı, Adres Teyit Edici Belge, Gelir Belgesidir. (Maaş Bordrosu, Kira Kontratı, vb.) Bu belgeler yanınızda olduğu zaman çok daha kısa zamanda krediniz onaylanır ve başvurunuz işleme alınır. Bu nedenle bu belgeleri yanınızda hazır bulundurmanız sizin daha fazla yararınıza olacaktır.

Krediyi aynı gün almak varken bir gün daha ertelemenize gerek kalmayacak ve çok daha kısa zamanda kredinizi alabilirsiniz. Hepsi ve çok daha fazlası için 444 00 55 numaralı hattı arayabilir ve bireysel krediniz için daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.