Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

90.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

90.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

90.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

90 bin TL’lik bir birikime sahip olanlar için en iyi mevduat faiz oranlarını veren bankaya yatırım yapmak önem arz etmektedir. Bankaların verdiği faiz oranları incelendiğinde ise e-mevduat faiz oranlarının daha yüksek olduğu görülmektedir. Bu oranlara beraber bakalım.

Bu nedenle belirttiğimiz miktardaki birikimlerinize alabileceğiniz faizi ve kar oranlarını aşağıda sıraladık. Böylelikle anlık olarak bankalardan aldığımız faiz oranları ile istediğiniz seçenekleri değerlendirerek, en yüksek faiz oranı garantisini sunabilmeyi hedefledik. İşte tüm bankaların e-mevduat ürünlerinin ve faiz oranlarının güncel listesi…

Ayrıca Bkz:

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

ING Bank E-Turuncu hesap, bir yıl süre ile 90.000 TL birikimi olan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek bir hesap türüdür. Çünkü bu hesap sayesinde mevduatınızı TL, Euro ya da Dolar üzerinden E-Turuncu hoş geldin faiziyle ilk bir yıl, diğer bankalara oranla daha yüksek meblağlarda katlayabilirsiniz.

ING Bank E-Turuncu hesap, müşterilerine farklı bankacılık işlemleriyle de kazandırmaya devam ediyor. Örneğin hesap işletim ücreti ödenmiyor, EFT ve havale masrafları ödenmiyor ve dijital kanalların kullanması sebebi ile müşterilere yüksek faiz oranı sunuluyor.

90 bin TL için ING Bank E-Turuncu hoş geldin faizi yüzde 18,50 oranında belirlenmiştir. Bu oran üzerinden birikimlerini değerlendirerek, daha çok kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik ATM’leri, mobil bankacılığı ve internet bankacılığını kullanarak, vade beklenmesine gerek kalmaksızın dilediğiniz an para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Hesabın açılması için bankanın internet şubesini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

ING bank müşteri hizmetleri için > TIKLAYIN

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank’ın müşterilerine özel sunmuş olduğu Oksijen Hesabı, dijital kanalları kullanan müşteriler için düzenlenen avantajlı bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında yüksek faiz oranlarından yararlanmak isteyen mevduat sahiplerine, vadesiz kullanım tutarını kendilerinin belirleyebileceği esnek koşullar sunulmaktadır.

90.000 TL’lik bir mevduata sahip olan mudiler, yüzde 19,25 düzeyinde Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları ile birikimlerini değerlendirebiliyor. Özellikle yüksek faiz oranları arayan mevduat sahipleri için avantajlı olan Oksijen Hesap, oluşturulan kampanya kapsamında müşterilerine farklı ayrıcalıklarda tanıyor.

Örneğin 3 bin liralık tek seferde yapılacak olan ödemelerde, her ay 2 sinema bileti ücretsiz olarak gönderiliyor. Ayrıca müşteriye belirlenen vadesiz kullanım meblağsını, ihtiyaç olduğu her an kullanabilme özgürlüğü sunan Odeabank Oksijen Hesap pek çok kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Odeabank Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Akbank Direkt Serbest Hesap olarak duyurduğu kampanyası kapsamında müşterilerine yüzde 13 faiz oranı ile kazanma şansı sunuyor.

90 bin TL birikimi olan müşterilerine 2 ay boyunca yüksek faiz oranı sunulması, kişinin her para yatırdığında daha çok faiz miktarı kazanması, buna karşılık olarak para çekimi gerçekleştirdiğinde de faiz kaybı yaşamaması Akbank Direkt Serbest hesabı avantajlı yapan özelliklerinden bir kaçıdır. Bu avantajlardan yararlanmak isteyenler mobil ve direkt internet platformlarını kullanabiliyor.

Akbank Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Ziraat Bankası şubesi yerine dijital bankacılık kanalını kullanmayı tercih eden müşteriler, daha yüksek faiz oranları ile mevduatlarını değerlendirme şansı buluyor. Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı özellikle yüksek faiz oranları ile parasının değerini korumak isteyenlere özel oluşturulan bir kampanya ürünüdür.

Özellikle 90.000 TL gibi yüksek meblağlarda birikimi olan kişilerin mevduatlarını güvence altında tutarak faiz kazanmalarına yönelik hazırlanmıştır. T.C. Ziraat Bankası e-Vadeli Mevduat hesabı kapsamında TL hesabı olan müşterilere en cazip faiz oranı verilmektedir.

Yabancı para birimi ile yatırım yapmak isteyenlere ise daha düşük faiz oranları sunulmaktadır. Müşterilerine 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve kırık vadeli olarak hesap açma fırsatı sunulması da bankanın sağladığı avantajlar arasında bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

1 günden 732 güne kadar talep ettiğiniz vade boyunca faiz kazanmak için bir e-mevduat hesabı arıyorsanız, Yapı Kredi’nin E-Mevduat hesabını değerlendirebilirsiniz. Tüm para birimleri için ayrı ayrı faiz oranı sunan banka, müşterilerinin günün her saati işlem yapabilme özgürlüğü olabilmesi için internet şubesinin ve mobil şubesinin sınırsız kullanımına imkân tanıyor.

90.000 TL’lik birikiminiz için 31 günlük vadede yüzde 16,0 oranında bir faiz kazanma avantajı elde ediyorsunuz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

90.000 TL’ye en çok faiz veren bankalar listesinde Vakıfbank da bulunmaktadır. Bankanın şu anki güncel faiz oranları TL hesapları için değişkenlik göstermekle beraber banka müşteri hizmetlerinden güncel oranları öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

Enpara.com Faiz Oranları

Enpara e-mevduat hesapları içerisinde sadece dönemsel olarak değil, sürekli yüksek faiz oranı sunan bankacılık kanallarından biridir. Bu nedenle 90 bin TL gibi yüksek meblağlarda birikimi olanların daima değerlendirmesi gereken bir seçenek Enpara.com’dur.

Müşterilerine günlük vadede yüzde 19 faiz oranı uygulayan Enpara, vade sonunda net kazanç olarak yüksek meblağlar sunmaktadır. 90.000 TL’lik mevduatın 32 gün süre ile faize yatırıldığını düşünürsek, bankanın vade sonunda müşterisine ödeyeceği net kazanç 1.403,28 TL olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.