Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

80.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

80.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

80.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

Vadeli mevduat hesabı, günümüzün en çok kullanılan hesap türlerinden bir tanesi ve hemen her bankada bu hesaplar tarafınıza farklı faiz oranları ile açılabiliyor. Müşteriler ise bankalar arasında karşılaştırma yapma ihtiyacı duymakta.

Dönem dönem memurlara, dönem dönem maaş hesabı olan bankalara sunulabilen bazı özel teklifler varken pek çok bankanın genel faiz oranlarının da bulunduğunu bilmekteyiz.

Bu yazımızda, 80 bin TL’ye en çok faiz veren bankalar hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Siz de bu durum hakkında detaylı bilgi almak ve vadeli mevduat hesaplarının faiz oranları hakkında merak ettiklerinizin yanıtını almak isterseniz; yazımızı takip edebilirsiniz.

Ayrıca Bkz:

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Uluslararası alanda oldukça ünlü bir banka olan ING Bank, tarafınıza mevduat hesabı açabilen bankalardan ve 80.000 TL’niz varsa, en çok burada faiz alabiliyorsunuz.

E-Turuncu hesap tam %18,50 faiz oranı ile karşımıza çıkıyor ve 80.000 TL’nizin 1 ay içerisinde 1.241,99 TL net getirisinin olduğunu biliyoruz. Siz de herhangi bir ING Bank şubesinden, detaylı bilgiyi alabilir ve paranızı ING Bank’ta değerlendirebilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank da paranızı değerli kılabilen bankalardan bir tanesi; ayrıca ING Bank kadar fazla olmasa da Türkiye’nin en iyi mevduat hesabı faiz oranlarına sahip.

Bakıldığında Oksijen Hesap adı ile sunulan bu mevduat hesabı ile 80.000 TL’nizi sadece 1 ay içerisinde 81.293 TL olarak bulabilirsiniz.

1.292,62 TL net getirisi olan Odeabank Oksijen Hesap sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey ise herhangi bir Odeabank şubesine uğramak. %19,25 gibi bir faiz oranı, Türkiye şartlarında oldukça değerli.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Akbank, Türkiye’de mevduat hesabı konusunda en uzman ve en iyi teklifleri veren bankalar arasında geliyor.

Türkiye’de güvenilir bankacılık hizmeti veren Akbank’ın direkt serbest hesabı ile siz de 80.000 TL’nizi %18,25 gibi bir oranla saklayabilir; rahatça aylık 1.225,33 TL net getiri elde edebilirsiniz.

Başvuru için herhangi bir Akbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Ziraat Bankası’nın mevduat hesabı ile paranızı aylık en güncel faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası mevduat hesabında, 80.000 TL’nizi güvenle saklayabilmenizin mümkün olduğunu belirtelim. Herhangi bir Ziraat Bankası hesabınız varsa ve paranızı burada saklıyorsanız, bunu hemen müşteri hizmetlerini arayarak da mevduat hesabına çevirebileceğinizi hatırlatalım.

Diğer bankalara nazaran biraz az olsa da, güvenilirlik konusunda devlet desteği sayesinde Ziraat Bankası hayli iyi bir konumda ve paranızı mevduat hesabıyla değerlemek için burayı tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Yapı Kredi, özel bankacılık hizmeti ile yıllardır Koç Grup altında işletiliyor ve müşterilerine e-mevduat hesabı adı ile bazı teklifler sunabiliyor.

Paranızın tutarına göre değişebilen faiz oranları bulunan Yapı Kredi’de siz de 80.000 TL’nizi aylık %16,25 faiz oranı ile saklayabilir; faizlerden yararlanabilirsiniz.

Bakıldığında %16,25 faiz oranının e-mevduat ekseninde aylık net getirisi 1.082,74 TL oluyor ve bu diğer bankalara göre tercih edilebilir bir teklif olmasa da; hesabınız varsa ve Yapı Kredi’de kalmak istiyorsanız, her şeye rağmen kullanılabilir.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank’ta 80.000 TL’niz için e-vadeli mevduat hesabı açabilmeniz mümkün. Yarı devlet destekli bir banka görünümü sergileyen Vakıfbank, tarafınıza en güncel faiz oranı sunuyor.

1 ay içerisinde 80.000 TL’nizin güzel bir getirisi oluyor. Vakıfbank e-mevduat hesabına hemen Vakıfbank’ı arayarak kaydolabilirsiniz.

Enpara.com Faiz Oranları

QNB Finansbank yapısı altında işletilen Enpara.com sanal ve şubesiz bankacılık hizmeti de paranızı güvenle saklayabileceğiniz kuruluşlardan bir tanesi.

80.000 TL’nizi Enpara’da tam %17 faiz oranı ile saklayabilmeniz ve 1 ay içerisinde 1.140,71 TL net getiri elde edebilmeniz mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.