Kredilog.com

70.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar (Güncel 2019 Oranları)

70.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

70.000 TL birikimi olan banka müşteri en fazla hangi banka mevduata faiz veriyorsa parasını orada değerlendirmek ister. Bu nedenle sizler için 70.000 TL’ye en çok faiz veren bankaları analiz ederek listeledik. Bankaların mevduata hoş geldin faizi uygulayan kampanyalarını, avantajlı esnek hesap ve faiz oranlarını araştırdık…

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Bankalar tarafından sunulmakta olan faiz avantajı ile yatırım araştırması yapan kişilere, ING Bank e-Turuncu hesabın 1 yıl boyunca beklentilerini karşılayabilecek bir hesap türü olduğunu söyleyebiliriz. Birikimleriniz ister Türk Lirası olsun, ister Euro ya da Dolar e-Turuncu hoş geldin faizi ile yıl boyunca kazanabilirsiniz. ING Bank’ın şubesi yerine dijital kanallarını kullanan müşterilerine özel oluşturduğu bu kampanya avantajlı faiz oranları sunuyor. Üstelik EFT/Havale masrafı ile hesap işletim ücreti de ödenmediği için müşteri birçok konuda avantaja sahip olabiliyor.

70.000 TL için ING Bank e-Turuncu hesap faiz oranlarından yararlanmak isteyenler yüzde 20,50 faiz oranından birikimlerini değerlendirebiliyor. Vade beklenmesine gerek kalmadan, müşteri istediği an para yatırma ve çekme özgürlüğüne sahip oluyor. Bunun için ATM’leri, mobil bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanabiliyor. ING Bank e-Turuncu hesap açtırmak isteyenler internet şubesi üzerinden de işlem yapabiliyor.

Ayrıca Bkz:

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Birikimleri değer kazansın isteyenler için Odeabank Oksijen Hesabı ile hizmet veriyor. Banka, her zaman yüksek faiz oranlarıyla hizmet vereceğini belirterek, vadesiz kullanım tutarını müşterinin belirleyebileceği bir kampanya duyurdu. Bu kampanya çerçevesinde müşteriye belirlenen vadesiz kullanım miktarını, nakde ihtiyaç olduğu her an kullanabilme özgürlüğü tanınıyor.

Odeabank Oksijen Hesap açtıran müşterinin hem ödemelerini yapabilmesi, hem de nakit çekebilmesi için avantajlı fırsatlar sunuyor. Örneğin 3.000 TL’lik tek seferde yapılacak olan ödemelerde her ay 2 sinema bileti ücretsiz olarak gönderiliyor. Odeabank Oksijen Hesap faiz oranlarına baktığımızda ise 70.000 TL’ye %19,50 oranının uygulandığını görüyoruz. Bu nedenle yüksek faiz oranı arayanlar için Oksijen Hesabı avantajlı olabilir.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Vade beklemeden para yatırıp çekme hakkı sunan bir diğer bankada Akbank. Bankanın Serbest Hesap adı altında oluşturduğu kampanya ile müşterilere 60 gün boyunca yüksek faiz sunuluyor. Müşterinin para yatırdığında faiz kazanması, parasını çektiğinde ise faiz kaybı yaşamaması yönelik bir kampanya hazırlanmış. Akbank Direkt Serbest Hesap kapsamında ilk hesap açanlara, 60 gün süreyle geçerli olmak üzere yüzde 17 faiz oranı sunuluyor. Söz konu süre bitiminde ise liste faiz oranları uygulanmaya başlıyor.

70.000 TL için Akbank Direkt Serbest Hesap ilk açılış faiz oranları hesaplandığında yaklaşık olarak ayda 850 TL civarında net kazanç ortaya çıkıyor. Bu kazançtan yararlanmak isteyenler bankanın mobil ve direkt internet platformlarını kullanabilirler. İnternet erişimi olmayanlar ise Akbank şubeleri aracılığı ile hesap açılışı talep edebilirler.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Mevduatını güvence altına almak ve yüksek faiz oranlarıyla değerini korumak isteyenlere özel Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı avantajlı olabilir. Banka müşterilerine 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve kırık vadeli olarak hesap açma imkanı sunuyor. Başvuru kanalları ise şubeler ve online şubedir. Ziraat Bankası İnternet Şubesi için mevduata verilen faiz oranları vadeye ve hesap türüne göre değişmektedir. 70.000 TL için bankanın müşterilerine 30 gün vadeyle sunduğu faiz oranı %17,5 seviyesinde.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Türk Lirası, EUR ve USD hesaplarınız için 1 günden 732 güne kadar istediğiniz vade süresince faiz kazanmak için Yapı Kredi e-Mevduat hesabını değerlendirebilirsiniz. Müşterilerinin işlemlerini günün her saati gerçekleştirebilmesini sağlayan banka, mobil şubenin ve internet şubesinin kullanımına olanak tanıyor. Yapı Kredi E-Mevduat faiz oranları ile 70.000 TL birikiminize 31 günlük vadede yüzde 9.75 uygulanır.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank e-Mevduat hesabı da internet bankacılığı rekabetçi faiz oranları arasında bulunuyor. 70.000 TL mevduat ile Vakıfbank bünyesinde açtıracağınız e-mevduat hesabıyla vade boyunca %10,50 oranında faiz kazancı elde etme şansına sahipsiniz. 1 yıl geçerli olan bu faiz oranları brüt faiz olarak açıklanmaktadır. Konu hakkında kapsamlı bilgi edinmek için şubelere gidebilir ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Enpara.com Faiz Oranları

Birikim hesaplarınıza yüksek faiz oranlarıyla kazanç sağlamak için Enpara kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Banka 32 günlük vade ile mevduata yüzde 19 oran uygulamaktadır. 70.000 TL için Enpara.com faiz oranlarını kullanarak hesaplama yaptığımızda vade sonundaki net bakiyeniz Vade sonu net bakiye 70.991,13 TL olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.