Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

30.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

30.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

30.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

Birikmiş parasını faiz oranı sayesinde değerini koruyarak saklamak isteyen bireylerin, bu konuda dikkatli olması gereken en önemli husus bankaların mevduata verdikleri faiz oranlarıdır. Faiz oranları bankalara, başvuru tarihinize ve sizlerin istediği ödeme seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Mudi, hesabının bulunduğu banka diğer kurumlardan daha fazla faiz oranı veriyorsa ancak bu sayede aynı vade sayısında daha fazla getiri elde edebilir. Dolayısıyla aynı vadeye yatırılmış olan mevduatlarda, faiz oranı yüksek olan bankanın hesap sahipleri daha çok kazanç sağlamış olur.

Bu nedenle bankaların sunmuş olduğu mevduat faizlerini detaylı bir şekilde analiz etmek isteyenler için 30.000 TL’ye en çok faiz veren bankaları inceleyerek listeledik.

30.000 TL'ye En Çok Faiz Veren Bankalar

30 bin TL aylık ne kadar faiz getirir?

30000 TL aylık ne kadar faiz getirir sorusuna hep birlikte cevap arayalım. Aşağıda bazı bankaların vadeli hesap faiz oranları ve detayları bulunmaktadır. 30 bin tl aylık faiz getirisi dönem dönem değişebilmektedir. Bu değişmenin sebebi global ve yerel ekonomiye dayanmaktadır.

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Vadeli mevduat hesap türü günümüzün en çok kazandıran para değerlendirme çeşitlerinden biri olduğu için 30.000 TL birikiminizi ING Bank e-Turuncu hesaba yatırarak getiri elde edebilirsiniz. Peki, bu gelir ne kadar olabilir?

ING Bank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %20,50

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 447,07 TL

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Birikimlerinizi mevduata yatırmak istediğinizde Odeabank, güncel piyasa koşullarına göre paranızın miktarına bakarak faiz kazandırmaktadır. 4.000-50.000 lira arasındaki mevduatlara yüzde 19 faiz oranı uygulamaktadır.

Odeabank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %19

Mevduat Süresi: 32 Gün

Net Kazanç: 424, 77 TL

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Vadeli mevduat hesabının işleyiş mantığı ile birikmiş paranızın kenarda durarak değer kaybetmesini istemiyorsanız, Akbank Direkt Serbest açtırabilir ve birikimlerinizi güncel faiz oranları üzerinden hesabınızda koruyabilirsiniz.

Söz konusu faiz oranı bankanın 3 ay süre ile geçerli tanışma faizi olduğu için bu süre sonunda Akbank’ın mevduat hesaplarına uyguladığı güncel faiz oranı ile kazanmaya devam edebilirsiniz.

Akbank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %16

Mevduat Süresi: 31 Gün

Net Kazanç: 352,30 TL

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

İhtiyaçlarınıza paralel olarak belirleyeceğiniz mevduat tutarını Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabına yatırarak, vade bitimine kadar paranızın piyasa hareketlerinden etkilenmemesini sağlayabilirsiniz.

Bankanın bu hesap türü ile müşterilerine sağladığı avantajları ve kamu kurumları gibi birimler için TL hesaplarına uyguladığı faiz oranlarını Ziraat Bankası resmi web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %18

Mevduat Süresi: 32 Gün

Net Kazanç:402,41 TL

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Yapı Kredi e-mevduat faiz oranlarından yararlanarak birikmiş toplu paranızın, belirli bir vade içerisinde değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Vadenin ne kadar seçilmesi konusu, tamamen kişinin elde etmek istediği getiriye göre değişmektedir.

Yapı Kredi 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %9,75

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 204,35 TL

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Bankaların mevduatlara verdikleri faiz oranlarını iyice analiz ederek, 30.000 TL’ye en çok faiz veren bankayı bulmak isteyenler için güncel Vakıfbank e-mevduat faiz oranlarını ve hesaplamasını açıklayalım. Bu bankanın sunduğu faiz oranları paranızı ne kadar süreyle hesapta tutacağınıza göre çok fazla değişkenlik göstermektedir.

Vakıfbank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %10,50

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 220,06 TL

Enpara.com Faiz Oranları

Farklı farklı vadeli mevduat ürünü sunan bankaların başında Enpara.com gelmektedir. Bankanın hesabın açılışındaki para birimine göre kazandırdığı faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Enpara.com’un para birimine göre hesap açılışlarında uyguladığı faiz oranları ve 30.000 TL’ye verilecek olan net kazanç hesaplamaları şu şekildedir:

Enpara 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %19

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 424,77 TL


Ayrıca Bkz:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.