Kredilog.com

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye’de konut kredisi ürününü hemen her banka artık belli koşullarda sağlayabiliyor. Elbette, bu koşullar arasında iyi bir kredi notunun bulunması ve yüklü bir meblağ alınacağından teminat koşulu, en önemlileri arasında yer alıyor diyebiliriz.

Siz de, ev almak istiyorsanız ve alacağınız eve de karar verdiyseniz, bu yazımızda sizin için 120 ay vadeli konut kredisi veren bankalar sunacağız. Bu bankaların tekliflerini değerlendirerek, siz de ev sahibi olabilir ve dilediğiniz koşullarda ödeme planınıza uygun ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyenler, yatırımlarını ev alarak değerlendirmek isteyenler ve daha pek çok gruba konut kredisi sunabilen bankalar, genelde bu konut kredilerini 120 aya kadar vade ile sunuyorlar. 2016 Yılının ortasından itibaren, bilindiği gibi konut kredilerinin faiz oranları da %1’in altına düştü ve bu bağlamda çok cüzi masraflarla kredi sahibi olunabiliyor.

Elbette, faiz oranlarının düşmesi ile farklı komisyonlar devreye girmedi değil ancak bunlar, şüphe yok ki ana borcu faiz oranları kadar etkilemiyorlar. Peki, hangi bankalar 120 ay vadeli konut kredisi sunuyor ve bunu hangi koşullarda verebiliyorlar?

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Aşağıda tarafınıza 120 ay vadeli konut kredisi sunan bankalardan bir liste yaptık. Elimizden geldiğince, en avantajlı bankaları sunduğumuz bu listede, teklifleri değerlendirerek siz de konut kredisi ürününüzü alabilirsiniz.

Özellikle faiz oranları açısından listede bulunan bankaların hepsi başarılı bir çizelge sunuyorlar.

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

“Bugünün evini yarına bırakma” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken bankalardan Ziraat Bankası, devlet destekli oluşuyla özellikle faiz oranı en düşük bankalardan bir tanesi.

120 Aya kadar vadeyle alabileceğiniz bu krediyi, evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kullanabilmeniz mümkün kılınıyor ve Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı %0,8 olarak belirlenmiş.

Oldukça uygun ve başarılı bir teklif olan Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri hakkında detaylı bilgi için evinziraatten.com adresini ziyaret edebilir ya da herhangi bir Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Türkiye İş Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası, ev kredisi kampanyası ile konut kredisi sunabilen bankalardan bir tanesi ve şu sıra yalnızca %0,99 faiz oranı ile 120 aya kadar taksit seçeneğini sabit olarak müşterilerine veriyor.

Kredi bağlamında en az zorunlu sigorta yapan bankalardan biri olarak bilinen Türkiye İş Bankası’nda siz de, konut kredisi kullanabilir ve rahat bir ödeme planı çıkararak uygun faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz. Evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabildiğinizi de ek olarak bildirelim.

Başvuru için tıklayın.

Vakıfbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

“Halden anlayan konut kredisi” teklifleri ile son dönemde yenilenen vizyonunu kredi ürünlerine de yansıtan Vakıfbank; sadece %0,92 faiz oranı ile konut kredisi sunabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan sonra en iyi konut kredisi tekliflerinden biri olan Vakıfbank konut kredisi ürününde; 120 ay vade yapabiliyor ve evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi alabiliyorsunuz.

Başvuru için tıklayın.

Halkbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Halkbank’ta da konut kredisi verilebiliyor ve “hesaplı evim konut kredisi” ürünü bu bağlamda aktif edilmiş durumda.

Özellikle bahar aylarında ev sahibi olmak isteyenler için Halkbank, sadece %0,89 faiz oranı ile kredi sunabilen, bunu da 120 aya kadar vadeyle ödetebilen bankalardan.

Kredilendirme oranı %80 olarak görülen Halkbank’ta, evin değerinin %80’ine kadar kredi kullanma hakkınız bâki.

Başvuru için tıklayın.

Garanti Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Mortgage yahut konut kredisi ürünlerini ilk olarak sunan bankalardan bir tanesi olarak ünlenen Garanti de, günümüzde diğer bankalara nazaran faiz oranı biraz yüksek olsa dahi tercih edilebilen kuruluşlardan. Garanti’de konut kredisi, 120 ay vade tutarı ile tam %1,12 faiz oranıyla sunuluyor.

Faiz oranı şüphe yok ki çok yüksek ancak yine de bir Garanti müşterisiyseniz krediyi değerlendirebilirsiniz. Nihayetinde, bankanın güvenilir ve olabildiğince müşteriyle alakalı olduğu biliniyor. Son olarak krediyi her bankada olduğu gibi evin değerinin %80’ine kadar kullanabileceğinizi belirtelim.

Başvuru için tıklayın.

Akbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye’nin güvenilir ve özel bankacılık hizmetlerinden bir diğeri olan Akbank’ta da konut kredisi teklifinden yararlanabilmeniz mümkün.

Akbank’ın konut kredisi kampanyası ile 120 aya kadar sabit %1,09 faiz oranıyla kredinizi kullanabilir, uygun ödeme planları ile rahat bir biçimde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, ekspertiz değerinin %80’ine kadar krediyi müşterilerine sunabiliyor.

Başvuru için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.