Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

Türkiye’deki özel ve devlet tarafından desteklenen pek çok bankanın kendine has mevduat hesapları olduğunu ve faiz oranlarının da birbirlerine nazaran değişiklik gösterdiğini bilmekteyiz. Bakıldığında bu faiz oranları %11,15’den başlayıp, %19,50’ye kadar çıkabiliyorlar ve çoğu zaman 1 yıllık hoş geldin faizleri de bankalarda dikkat çekiyor.

Bugünkü yazımızda, 10.000 TL’ye en çok faiz veren bankaları sizin için listeleyecek, aynı zamanda en avantajlı bankaları da derlemiş olacağız. Siz de, 10.000 TL’nizi faize bırakmak isterseniz, aşağıdaki teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Bkz:

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Uluslararası düzeyde işletilen bankalardan ING Bank, Türkiye’de de faaliyetlerini uzun süredir devam ettiriyor ve bu bağlamda gelişme gösteren bankalardan bir tanesi. ING Bank’ta 10.000 TL’nizi değerlendirmek ve faize yatırmak isterseniz, E-Turuncu hesabın faiz oranı tam %18,50.

Alternatif Bank Faiz Oranları

Alternatif Bank’a ait faiz oranları, faize yatırdığınız gün bağlamında artıp azalabiliyor. 10.000 TL’nizi 30 günlük bir faize yatırdığınızda %19,50 gibi yüksek oranda bir faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz ve bu oran da size 153,35 TL bir net getiri sağlıyor. Tutar ve faiz oranına yatırdığınız gün arttıkça, daha yüksek faiz oranları ile karşılaşabilmeniz de mümkün. Şunu belirtmemiz gerekir ki Alternatif Bank, en yüksek faiz oranını sunan 2. bankadır.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Türkiye’de faaliyetlerine devam eden ve son dönemde dikkatleri üzerine çeken yeni bankalardan Odeabank’ta hayli iyi bir faiz oranı mevcut. Bakıldığında, Oksijen Hesap ile %19,25 faiz oranı yakalayabiliyor ve 10.000 TL’niz için bir ayda net 151,4 TL getiri elde edebiliyorsunuz. Herhangi bir Odeabank şubesinden hemen Oksijen Hesap açabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Türkiye’nin en güvenilir bankası olan ve yüksek faiz oranları ile Akbank Direkt mevduat hesabını tüm müşterilerine açabilen Akbank’ın 10.000 TL’nizi değerlendirebilmeniz, tabiri caizse faize yatırabilmeniz için en iyi tercihlerden biri olduğu söylenebilir; zira bankadaki faiz oranı tam %18,25! Bu faiz oranı ile 10.000 TL’nizi yalnızca 30 gün içerisinde 143,52 TL arttırabilir; her ay bu miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Devlet destekli bankalardan bir tanesi olan ve neredeyse faizsiz kredileri ile öne çıkan Ziraat Bankası’nda da mevduat hesabı açabiliyorsunuz. Bakıldığında, faiz oranı %17,75 olarak belirlenen Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabı üzerinde, bu faiz oranı ile 10.000 TL’nizden aylık 139,53 TL net getiri elde edebiliyorsunuz. Bunun da hayli iyi bir tutar olduğu söylenebilir. Diğer bankalara nazaran faiz oranı az olsa da, Ziraat Bankası güvenilirliğiyle tercih edilebilir.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Koç grubu altında yıllardır işletilmeye devam eden ve güvenilir bankalardan bir diğeri olan Yapı Kredi’de, faiz oranları, faize yatırdığınız gün bağlamında artıp azalabiliyor. 10.000 TL’nizi 30 günlük bir faize yatırdığınızda %11,15 oranında bir faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz ve bu oran da size 87,06 TL bir net getiri sağlıyor. Tutar ve faiz oranına yatırdığınız gün arttıkça, daha yüksek faiz oranları ile karşılaşabilmeniz de mümkün. Şunu belirtmemiz gerekir ki Yapı Kredi en düşük faiz oranını sunan bankadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.