Kredilog.com

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar (Güncel 2019 Oranları)

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

Türkiye’deki özel ve devlet tarafından desteklenen pek çok bankanın kendine has mevduat hesapları olduğunu ve faiz oranlarının da birbirlerine nazaran değişiklik gösterdiğini bilmekteyiz. Bakıldığında bu faiz oranları %8’den başlayıp, %14’e kadar çıkabiliyorlar ve çoğu zaman 1 yıllık hoş geldin faizleri de bankalarda dikkat çekiyor.

Bugünkü yazımızda, 10.000 TL’ye en çok faiz veren bankaları sizin için listeleyecek, aynı zamanda en avantajlı bankaları da derlemiş olacağız. Siz de, 10.000 TL’nizi faize bırakmak isterseniz, aşağıdaki teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Bkz:

10.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Uluslararası düzeyde işletilen bankalardan ING Bank, Türkiye’de de faaliyetlerini uzun süredir devam ettiriyor ve bu bağlamda gelişme gösteren bankalardan bir tanesi. ING Bank’ta 10.000 TL’nizi değerlendirmek ve faize yatırmak isterseniz, E-Turuncu hesabın faiz oranı tam %20,50.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Türkiye’de faaliyetlerine devam eden ve son dönemde dikkatleri üzerine çeken yeni bankalardan Odeabank’ta hayli iyi bir faiz oranı mevcut. Bakıldığında, Oksijen Hesap ile %17,25 faiz oranı yakalayabiliyor ve 10.000 TL’niz için bir ayda net 128,55 TL getiri elde edebiliyorsunuz. Herhangi bir Odeabank şubesinden hemen Oksijen Hesap açabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faiz Oranları

Türkiye’nin en güvenilir bankası olan ve yüksek faiz oranları ile Akbank Direkt mevduat hesabını tüm müşterilerine açabilen Akbank’ın 10.000 TL’nizi değerlendirebilmeniz, tabiri caizse faize yatırabilmeniz için en iyi tercihlerden biri olduğu söylenebilir; zira bankadaki faiz oranı tam %17,00! Bu faiz oranı ile 10.000 TL’nizi yalnızca 30 gün içerisinde 145,69 TL arttırabilir; her ay bu miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Devlet destekli bankalardan bir tanesi olan ve neredeyse faizsiz kredileri ile öne çıkan Ziraat Bankası’nda da mevduat hesabı açabiliyorsunuz. Bakıldığında, faiz oranı %18 olarak belirlenen Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabı üzerinde, bu faiz oranı ile 10.000 TL’nizden aylık 134,14 TL net getiri elde edebiliyorsunuz. Bunun da hayli iyi bir tutar olduğu söylenebilir. Diğer bankalara nazaran faiz oranı az olsa da, Ziraat Bankası güvenilirliğiyle tercih edilebilir.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Koç grubu altında yıllardır işletilmeye devam eden ve güvenilir bankalardan bir diğeri olan Yapı Kredi’de, faiz oranları, faize yatırdığınız gün bağlamında artıp azalabiliyor. 10.000 TL’nizi 30 günlük bir faize yatırdığınızda %8,75 oranında bir faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz ve bu oran da size 61,13 TL bir net getiri sağlıyor. Tutar ve faiz oranına yatırdığınız gün arttıkça, daha yüksek faiz oranları ile karşılaşabilmeniz de mümkün.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank da, 10.000 TL’nizi güvenilir bir bankaya yatırabilmek için iyi bir fırsat gibi görünüyor ancak yukarıda verdiğimiz pek çok örnek bankaya nazaran, faiz oranının epey az olduğu söylenebilir. 10.000 TL’nizi 30 gün içerisinde %10,50 faiz oranı ile saklayan Vakıfbank’ta, 30 gün sonra 73,35 TL net getiri elde etmeniz mümkün kılınıyor. Faiz oranı pek fazla olmasa da, Vakıfbank’ta hesabınız varsa ve uğraşmak istemiyorsanız, bu bankayı tercih edebilirsiniz.

Enpara.com Faiz Oranları

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık adı verilen bankacılık sistemlerinden Enpara.com da mevduat hesabı hizmeti vermekte. Enpara.com üzerinde 10.000 TL’nizi %19 faiz oranı ile saklayabilmeniz mümkün ve 30 gün içerisinde burada 141,59 TL net getiri elde edebiliyorsunuz. Faiz oranının hayli iyi olduğu söylenebilen Enpara.com içerisinde çekim periyotları da çok geniş bir düzlemde ele alındığından, avantajlı bir fırsat olarak bu hesabın değerlendirilebileceği aşikâr.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.